شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید

لطفا ایمیل خود را وارد کنید

راهنمای عضویت

Delivered by FeedBurner

‼️ اطلاعیه ‼️ ✍️کانال حسابداری دات کام در نظر دارد؛ به مناسبت هفته و روز حسابدار و همچنین تجلیل از زحمات شما عزیزان ، مسابقه ای که عمدتا” از میان مطالب مندرج در کانال و مطالب حرفه، میباشد ،بین اعضای محترم برگزار نموده و به قید قرعه به تعدادی از منتخبین جوایزی 🎁  اهدا نماید. […]

جدول مالیات حقوق سال ۱۳۹۶و مقایسه آن با سالهای ۹۵ و ۹۴   جهت دانلود جدول مالیات حقوق سال ۱۳۹۶و مقایسه آن با سالهای ۹۵ و ۹۴  اینجا   کلیک بفرمایید.    

حداقل حقوق کارگران با ۱۴.۵ درصد رشد از ٨١٢ هزارتومان به ٩٣٠ هزارتومان رسید 🔻در آخرین جلسه شورای عالی کار،  نمایندگان #کارگران کارفرمایان و دولت تصمیم گرفتند حقوق کارگران برای سایر سطوح مزدی ١٢ درصد به اضافه روزانه ۶٧۶٨ ریال افزایش یابد. حداقل حقوق کارگران با ۱۴.۵ درصد رشد از ٨١٢ هزارتومان به ٩٣٠ هزارتومان […]

خدمات حسابداری به نقل از سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ از معافیت مالیاتی حقوق بگیران تا سقف دو میلیون تومان خبر داد.   حقوق کمتر از دو میلیون تومان از مالیات معاف شد محمد مهدی مفتح گفت: دولت در لایحه بودجه سال ۹۶ پیشنهاد داده بود که حقوق بگیرانی که حقوق آن ها سالیانه تا […]

خدمات حسابداری به نقل از مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از تمدید قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب و ایجاد شرایط مناسب تر برای بهره مندی از این قانون و همچنین افزایش کارفرمایان مشمول بخشودگی خبر داد. مطالب مرتبط : آخرین فرصت بخشودگی 100درصد جرائم تامین اجتماعی شرایط جدید بخشودگی جرایم بانکی ابلاغ شد کارفرمایان می‌توانند […]

خدمات حسابداری ، جدول اکسل محاسبه اقساط تسهیلات بصورت ساده و پلکانی روش جدید و قدیم مطالب مرتبط : جداول محاسبه نسبت های مالی در اکسل محاسبه اقساط وام بانکهای خصوصی و دولتی جدول مقایسه قانون مالیات های مستقیم جدید با قدیم فایل اکسل محاسبه مالیات حقوق سال 1391 https://www.telegram.me/hesabdarycom جدول مالیات حقوق سال 1393 […]

  مطالب مرتبط : مهلت ارسال معاملات فصلی زمستان 1391 تا پایان اردیبهشت تمدید شد تمدید مهلت ارسال “صورت معاملات” به سازمان امور مالیاتی تا 28 اسفند ماه 92 تمديد مهلت ارسال الكترونيكي اطلاعات معاملات فصل بهار تا 31 مرداد مهلت تسلیم و ارسال یا تکمیل فهرست اطلاعات معاملات چهار فصل سال 1391 ( بهار […]

  رضا جلالی کارشناس ارشد حسابداری - مدیریت مالی تلفن 09155010098   رضا جلالی کارشناس ارشد حسابداری - مدیریت مالی تلفن 09155010098

به وب سایت حسابداری دات کام ، رضا جلالی ، خوش آمدید.سرویس ویژه مشاوره تلفنی در مشهد ۹۰۹۵۱۱۰۰۹۸ و سایر شهرستانها ۰۹۱۵۵۰۱۰۰۹۸

 

پلمپ دفاتر قانونی از طریق اداره پست مرکزی

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی افزود از تاریخ چهارشنبه 26 آذر ماه 1393 پلمپ کلیه دفاتر مربوط به شرکت ها در مشهد برون سپاری شده و توسط اداره پست مرکزی انجام می پذیرد و متقاضیان میتوانند از طریق باجه های پستی درخواست خود را به اداره پست مرکزی به آدرس مشهد -خیابان ملک الشعرا بهار- خیابان شهید تولایی ارسال نمایند. وی خاطر نشان کرد پلمپ دفاتر در شهرستان ها همچنان در واحدهای ثبت اسناد و املاک انجام می شود.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی خبر داد :

متمرکز شدن ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در مرکز استان

غلامرضا رحمتی زاده مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی از متمرکز شدن ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در مرکز استان که بیش از این در مشهد پایلوت شده بود خبر داد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با اعلام متمرکز شدن سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در مرکز استان از امروز 26 آذر ماه افزود تمامی واحدهای ثبتی تابع استان در امور ثبت شرکت ها به عنوان پیشخوان پاسخگو ، فعالیت می نمایند.وی در خصوص عملکرد سامانه مذکور در مدت بهره برداری آزمایشی در شهر مشهد از بهمن ماه 92 تا کنون افزود 2318 شرکت تجاری 84 شرکت تعاونی و 275 موسسه در این مدت ثبت شده و 92 شرکت تجاری و 14 شرکت تعاونی و 5 موسسه منحل شده است و به 3519 استعلام پاسخ و 9563 صورتجلسه تغییرات ثبت و آگهی شده است.

رحمتی زاده با تاکید بر عدم مراجعه متقاضیان به مرکز استان گفت با تمرکز سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات غير تجاري در مشهد نیازی به مراجعه حضوري متقاضيان تاسيس و تغيير شرکت ها و موسسات غير تجاري نمی باشد و ثبت درخواست ها صرفا در فضاي مجازی و از طریق درگاه ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به آدرس(( http://irsherkat.ir ))صورت می پذیرد و فیزیک مدارک مورد نیازمانند صورت جلسات مرتبط هيات مديره و غیره توسط متقاضی از طريق پست به آدرس اداره ثبت شرکتها و موسسات در مشهد به نشانی بلوار خیام تقاطع ارشاد اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال می گردد.

وی در ادامه افزود مراحل ثبت شرکت و موسسات از طريق کد رهگیری داده شده در هنگام ثبت نام در سایت به صورت لحظه اي توسط درخواست کننده قابل پيگيري و مشاهده می باشد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی افزود پس از طی مراحل تشکیل پرونده و بررسی توسط کارشناسان در مرکز استان در صورت وجود ایراد در مدارک و مستندات از طریق سامانه به ارباب رجوع اعلام می گردد تا نسبت به رفع نقایص موجود اقدام نماید .

وی گفت پس از تکمیل پرونده و تایید آن از طریق پیامک به متقاضی اعلام می گردد تا با حضور در واحد ثبتی محل مورد تقاضا نسبت به مطالعه پیش نویس آگهی و تایید متن آگهی جهت چاپ اقدام نمایدکه پس از این مرحله آگهی توسط مرکز استان به روزنامه معرفی شده جهت چاپ ارسال می شود .

وی گفت: در قانون هفت نوع شرکت شامل شرکت‌های سهامی عام و خاص، با مسئولیت محدود، تضامنی، نسبی، مختلط سهامی و غیرسهامی تعاونی و نیز شرکت‌های تجاری و موسسات، ثبت اسم تجاری و پلمپ دفاتر پیش بینی شده که امور آنها از جهت ایجاد هویت و شخصیت، نه نظارت بر عملکرد آنها بر عهده ثبت شرکت‌ها و موسسات ادارات ثبت اسناد و املاک است.

رحمتی زاده ایجاد بانک اطلاعاتی جامع ، شفاف سازي و سرعت بخشي در امور تاسيس و تغييرات اشخاص حقوقي از جمله شرکت ها و موسسات غير تجاري و حذف اوراق فيزيکي ، صحت سنجي اطلاعات از جمله شناسه ملي اشخاص حقوقي، کد ملي مديران و بازرسان وآدرس و کد پستي ، تسريع در تعيين نام و راستی آزمایی هویت مؤسسین و ممنوعیت های قانونی از جمله بدهی های مالیاتی از طریق ارتباط با بانک اطلاعاتی ادارات ثبت احوال و دارایی و امور اقتصادی را ازجمله مزاياي اجرايي شدن سامانه دانست.

وي افزود: خراسان رضوي پس از تهران با بیش از 82 هزار شرکت و موسسه غير تجاري دارای سابقه ثبت از لحاظ آماري به عنوان دومين استان کشور تلقي مي گردد .

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی افزود از تاریخ چهارشنبه 26 آذر ماه 1393 پلمپ کلیه دفاتر مربوط به شرکت ها در مشهد برون سپاری شده و توسط اداره پست مرکزی انجام می پذیرد و متقاضیان میتوانند از طریق باجه های پستی درخواست خود را به اداره پست مرکزی به آدرس مشهد -خیابان ملک الشعرا بهار- خیابان شهید تولایی ارسال نمایند. وی خاطر نشان کرد پلمپ دفاتر در شهرستان ها همچنان در واحدهای ثبت اسناد و املاک انجام می شود.

رحمتی زاده در پایان گفت: به منظور اطلاع رسانی سریع و آسان و دسترسی بر خط مراجعین به آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با فعالیت های ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و دسترسی به خدمات مجازی ارائه شده، پورتال اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری با آدرس((http://sherkat.ssaa.ir)) در دسترس می باشد.

@HesabdaryCom پلمپ دفاتر قانونی از طریق اداره پست مرکزی

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. مهران گفت:

    از زحمات شما کمال تشکر را داشته واز خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون را خواستارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

صفحه 1 از 11