شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

خدمات حسابداری ، جدول اکسل محاسبه اقساط تسهیلات بصورت ساده و پلکانی روش جدید و قدیم

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

از این پس تمام افراد خانواده تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

تامین اجتماعی: از این پس تمام افراد خانواده تحت پوشش هستند
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: از این پس تمامی فرزندان یک خانواده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار می‌گیرند و مصوبه قبلی که فرزندان سوم به بعد را از بیمه تامین اجتماعی محروم می‌کرد، ملغی شده است.

به گزارش تسنیم، سید تقی نوربخش که صبح امروز در دیدار با آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی سخن می‌گفت، ضمن تبریک اعیاد غدیر و دهه ولایت، اظهار کرد: آبان ماه امسال دهمین سالگرد انعقاد قرارداد سازمان تامین اجتماعی با حوزه‌های علمیه است و هم اکنون ۹۳ هزار از طلاب حوزه‌های علمیه در قم و سایر نقاط تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

وی افزود: این پوشش کامل است و شامل درمان، و مستمری بازنشستگی نیز می‌شود و خدمتی بوده که برای این قشر محروم از خدمات تامین اجتماعی در گذشته، انجام می‌شود. نوربخش تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی رسالت مهمی را به عهده دارد زیرا حدود ۳۷ میلیون نفر از مردم تحت پوشش این سازمان هستند که اهمیت فعالیت‌های این سازمان را نشان می‌دهد.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود: در مورد بیماران صعب العلاج تقریبا خدمات رایگان شده است و فرانشیز بیماران سرطانی نیز از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است. وی افزود: از این پس تمامی فرزندان یک خانواده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار می‌گیرند و مصوبه قبلی که فرزندان سوم به بعد را از بیمه تامین اجتماعی محروم می‌کرد، ملغی شده است.

نوربخش با تاکید بر رهنمودهای مراجع گفت: رهنمودها و راهنمایی‌های مراجع عظام تقلید و علمای حوزه علمیه، چراغ راه حرکت تامین اجتماعی در خدمت به اقشار مختلف مردم است و راهنمای ماست. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: در مورد بیمارستان‌های تکمیل نشده، یکی از اهداف سفر تکمیل این بیمارستان‌هاست و درصدد حل مشکلات هستیم. وی با اشاره به مطالبات پزشکان از بیمه‌ها، تصریح کرد: مطالبات داروخانه‌ها به روز درآمده است و برای بقیه نیز درصدد انجام این طرح هستیم.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

صفحه 1 از 11