شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

خدمات حسابداری ، جدول اکسل محاسبه اقساط تسهیلات بصورت ساده و پلکانی روش جدید و قدیم

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم با عجله تدوین شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ، گفت: این لایحه بدون کارکارشناسی و با عجله تدوین شده است.@HesabdaryCom لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم با عجله تدوین شده است.

امید کریمیان درگفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: این لایحه علاوه بر این که انگیزه سرمایه گذاری و تولید را کاهش می دهد بر مصرف کنندگان نیز فشارمضاعف واردمی کند.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، گفت: تغییر اتکای بودجه از نفت به مالیات نمی‌تواند قابل دفاع باشد، درست است که مالیات به عنوان یک منبع مهم در راه توسعه اجتماعی و رفاه عمومی از قدیم‌الایام مطرح بوده است اما به شکلی که دولت یکباره افزایش سطح مالیات را برای جبران کسری بودجه و تامین هزینه‌های مالی دولت زیاد کند این تغییر یک باره ، خطرآفرین است.

وی در ادامه با اشاره به تاخیردولت درارسال لایحه بودجه به مجلس گفت: تاخیر در ارسال لایحه بودجه به مجلس منجر به تاخیر در بررسی و تصویب آن درمجلس می شود.

کریمیان افزود: چند سالی است که با تاخیر دولت در ارسال لایحه بودجه ، سال مالی از تیرماه شروع می شود و اجرای پروژه های عمرانی در نیمه دوم سال عملا هیچ فایده ای ندارد.

وی درباره احتمال لحاظ شدن فاز دوم هدفمندسازی‌ یارانه ها در لایحه بودجه سال۹۲ گفت: لایحه از سوی دولت تدبیر می شود اما بررسی و تصویب آن دست مجلس است ومجلس می تواند آن را حذف کند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ، افزود: اگر افزایش حامل های انرژی و اجرای فاز دوم هدفمندی فشار مضاعفی به مردم وارد کند اکثر نمایندگان با آن رای منفی خواهند داد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس در ادامه درباره تعلل دولت در اجرای سیاست تک نرخی شدن ارز افزود: با توجه به محدودیت منابع ارزی تک نرخی شدن ارز امری محال است.

۲ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. مجمدرضا کریمی پویا گفت:

    از خبررسانی شما ککمال تشکر وقدردانی رادارم

  2. Donn M. Huff گفت:

    معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به مجلس قول داده است که لایحه بودجه سال 92 کل کشور تا ابتدای دی ماه به پارلمان ارائه شود.به گزارش انتخاب به نقل از مهر، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس امروز درباره تأخیر دولت در ارائه لایحه بودجه 92 به مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس پیگیری‌هایی که از معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری داشته ام، مسئولان مربوطه اعلام کردند که حداکثر تا ابتدای دی ماه لایحه بودجه سال آینده را به مجلس ارائه می‌کنند. سعید اربابی با اشاره به تصویب بودجه سالجاری در اردیبهشت ماه، تأکید کرد: بخشی از نابسامانی های موجود، ناشی از تأخیر دولت در ارائه بودجه 91 بوده است. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نباید مشکلات ناشی از تأخیر زیاد در ارائه و تصویب بودجه 91 در سال آینده نیز تکرار شود، اظهار داشت: در صورتی که دولت همچنان نسبت به ارائه لایحه بودجه تعلل کند، مجلس براساس ضوابط با دولت برخورد قانونی خواهد کرد. در همین حال، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در پاسخ به این سئوال که اگر لایحه بودجه 92 به موقع به مجلس نرسد آیا مجلس تنخواه برای دولت تصویب می کند، گفته است که مجلس چاره‌ای جز این کار ندارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

صفحه 1 از 11