شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

  افتتاح حسابهای دائم: مانده حسابهای دائم باید به دوره مالی بعدی انتقال داده شوند.این انتقال از تراز آزمایشی اختتامی وبا توجه به ماهیت حسابها صورت میگیرد.ص۱از۲ 🆔 👉 @HesabdaryCom 🕹حسابداری دات کام

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

تسهیلات مالی حسابداران، حسابرسان، شرکت ها و موسسات حسابرسی

مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه ارشد یک و دو و شرکت های مشاوره مهندسی دارای پایه یک، دو و سه فعال در رشته های معماری، عمران، نقشه برداری، تاسیسات مکانیکی و برقی و …، حسابداران، حسابرسان، شرکت ها و موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی، کارشناسان رسمی دادگستری فعال در حوزه های فنی، مهندسی، حسابداری ، حسابرسی و امور مالی می توانند برای تهیه تجهیزات مورد نیاز و مرتبط با موضوع فعالیت خود از بانک رفاه تسهیلات مالی دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه؛ این بانک در راستای تامین نیازهای مالی مشمولین موصوف در قالب طرح محاسبان (۱ ) تا چهارم آبان ماه سالجاری برای تامین و تهیه تجهیزات مربوطه، تسهیلات مالی حداکثر به میزان ۸۰ درصد ارزش تجهیزات مورد نیاز بدون شرط میانگین مانده حساب، اعطاء می کند.

 بر اساس این گزارش، حداکثر مبلغ تسهیلات قابل تخصیص به اشخاص حقیقی مشمول طرح مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، شرکت ها و موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران مبلغ ۱ میلیارد ریال و شرکت های مشاوره مهندسی مبلغ ۲ میلیارد ریال است.

مدت اجرای این طرح تا تاریخ ۴/۸/۱۳۹۱ خواهد بود و متقاضیان واجد شرایط می توانند برای تهیه و تامین تجهیزات مورد نیاز و مرتبط با فعالیت خود از این تسهیلات استفاده کنند.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بانک به نشانی www.refah-bank.ir مراجعه و یا با مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی بانک رفاه به شماره ۸۵۲۵ تماس بگیرند.

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. silver price گفت:

    کلیه مستندات، مکتوبات و اطلاعات ارائه شده توسط انجمن جنبه راهنمایی داشته و انجمن هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی پیش امده نخواهد داشت.

  2. offshore corporation گفت:

    این مجموعه دستورالعمل مالی در راستای اجرای قوانین مالی و تنظیم ضمائم اسناد حسابداری در مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم ( ص ) و مراکز تربیت معلم کشور و همچنین وحدت رویه در رسیدگی به اسناد تهیه شده است . ترتیب مطالب بر اساس نوع اعتبارات (جاری ،اختصاصی و تملک )و فصول مربوطه (هفت فصل هزینه ای و دو فصل اختصاصی و دو فصل تملک دارایی های سرمایه ای ) می باشد . قبلا به علت فصل بندی به شکل فصل 1 و سایر فصول تهیه گزارش های مربوط به هفت فصل بسیار مشکل بود در صورتی که با ثبت اسناد به تفکیک فصل ارائه گزارش به هر دو شکل ( هم بصورت هفت فصلی و هم بصورت دو فصلی ) امکان پذیر می باشد . در این مجموعه سعی شده است به شکل خلاصه و شفاف ضمائم مورد نیاز و دستور العمل پرداختهای مجاز در دستگاه مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم ( ص ) تبیین گردد و تا حد امکان مراجع قانونی ذکر گردیده است . با توجه به اینکه قوانین و مقررات بطور مستمر در حال تغییر می باشد مسلما ایت دستور العمل نیز نیاز به به روزآوری دارد و باید آخرین دستورالعمل ها مورد توجه قرارگیرد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.