شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

  افتتاح حسابهای دائم: مانده حسابهای دائم باید به دوره مالی بعدی انتقال داده شوند.این انتقال از تراز آزمایشی اختتامی وبا توجه به ماهیت حسابها صورت میگیرد.ص۱از۲ 🆔 👉 @HesabdaryCom 🕹حسابداری دات کام

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

امکان دسترسی کامل به احکام روزه از طریق سامانه پیام کوتاه

در آستانه ماه مبارک رمضان احکام مربوط به روزه و اين ماه مبارک در بخش پاسخگوئی آنی سامانه پیام کوتاه دفتر آیت الله مکارم شیرازی به صورت کامل بارگذاری شد.

به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، بخش آنی سامانه پیام کوتاه دفتر آیت الله مکارم شیرازی در سال گذشته راه اندازی شد و پاسخگوی بیش از 250000 سوال مقلدین در موضوعات مختلف حجاب و عفاف، احکام عزاداری، احکام پزشکی,اعتکاف, احکام مربوط به نوروز, انتخابات,تقلید,وضو, غسل,تیمم,اموات ,نماز بود.

به گفته مسئول سامانه پیام کوتاه دفتر آیت الله مکارم شیرازی پیش بینی می شود تا قبل از ماه محرم تمامی احکام مورد نیاز مقلدین به طور کامل بارگذاری گردد.

پاسخگویی از طریق این سامانه به دو روش صورت می گیرد، در روش متنی، مقلدین می توانند متن سوالات شرعی خود را از طریق پیام کوتاه به شماره 10000100 ارسال نموده و در کمتر از 24 ساعت پاسخ آن را دریافت كنند.

در روش هوشمند با ارسال عدد 1 به شماره 10000100 بلافاصله به فهرستی از احکام همراه با شماره مربوطه دسترسی پیدا کرده که با ارسال هر یک از شماره ها، حکم مورد نظر را دریافت خواهند نمود.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر آيت‌الله مكارم شيرازي چنانچه به علت نقص فنی در مدت مذکور پاسخی دریافت نگردید، مقلدان مي‌توانند سوال خود را دوباره ارسال نمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.