شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

  افتتاح حسابهای دائم: مانده حسابهای دائم باید به دوره مالی بعدی انتقال داده شوند.این انتقال از تراز آزمایشی اختتامی وبا توجه به ماهیت حسابها صورت میگیرد.ص۱از۲ 🆔 👉 @HesabdaryCom 🕹حسابداری دات کام

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

ارائه و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی توسط مودیان از طریق الکترونیکی

این امر که به منظور ایجاد حداکثر سهولت و سرعت در انجام خدمات مالیاتی مودیان از مدتها پیش توسط سازمان امور مالیاتی کشور برنامه ریزی شده است، از روز یک شنبه هفته آینده ۲۱ خردادماه عملا اجرای آن آغاز می شود.

مودیان مالیاتی کماکان امکان ارائه دستی و حضوری اظهارنامه های مالیاتی خود را خواهند داشت.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از نهایی شدن عملیات مربوط به ورود امضای دیجیتال به نظام مالیاتی کشور خبرداد و گفت: عملیات ارائه و تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی مودیان از طریق الکترونیکی از روز یکشنبه هفته آینده ۲۱ خردادماه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه ایران، علی عسکری از نهایی شدن عملیات مربوط به ورود امضای دیجیتال به نظام مالیاتی کشور خبرداد و گفت:

بر این مبنا امسال کلیه عملیات مربوط به ارائه و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی توسط مودیان مالیاتی از طریق الکترونیکی امکانپذیر خواهد بود.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: این امر که به منظور ایجاد حداکثر سهولت و سرعت در انجام خدمات مالیاتی مودیان از مدتها پیش توسط سازمان امور مالیاتی کشور برنامه ریزی شده است، از روز یک شنبه هفته آینده ۲۱ خردادماه عملا اجرای آن آغاز می شود.

وی تصریح کرد: هر چند مودیان مالیاتی کماکان امکان ارائه دستی و حضوری اظهارنامه های مالیاتی خود را خواهند داشت اما با توجه به اینکه ارائه الکترونیکی اظهارنامه به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت ساعات اداری برای مودیان مالیاتی میسر خواهد بود، سازمان مالیاتی کشور از کلیه مودیان مالیاتی به ویژه اشخاص حقوقی دعوت می کند که اظهارنامه های خود را از طریق این امکان ویژه ارسال نمایند.

۳ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. حسن زمانی گفت:

  با سلام.

  نقل قول از متن
  “این امر که به منظور ایجاد حداکثر سهولت و سرعت در انجام خدمات مالیاتی مودیان از مدتها پیش توسط سازمان امور مالیاتی کشور برنامه ریزی شده است،”

  کجاي اين موضوع حداکثر سهولت و سرعت است؟
  اظهار نامه اي که در 2 برگ و حداکثر در 5 دقيقه سرانجام مي گرفت در حال حاضر هم بايد زمان زيادي را صرف وارد کردن اطلاعات در برنامه مورد نظر کرد و سپس 20 صفحه هم از آن پرينت گرفت که با حساب نسخه کپي مودي ميشود 40 صفحه.

  به علاوه اينکه از مودي باید دوباره اظهارنامه را به اداره مربوطه ببرد و دوباره در آنجا ثبت کند.

  کجاي اين امر اسمش سهولت و استفاده از فناوري اطلاعات است؟
  سازمان ماليات فقط منشی ، کاغذ و پرينتر مجانی ميخواهد.

  • reza jalaly گفت:

   با سلام و احترام

   انشاالله پس از تکمیل فرایند امضای دیجیتالی توسط سازمان امور مالیاتی و وزارت صنعت معدن و تجارت (طبق فرمایش جنای آقای عسکری ،ریاست محترم سازمان امور مالیاتی کشور،پنج شنبه شب در گفتگوی زنده شبکه یک)،دیگر نیازی به پرینت و ارسال آن نمی باشد.
   امیدواریم هر چه سریعتر مهیا گشته و موجبات سهولت و آسایش بیش از پیش مودیان محترم مالیاتی فراهم گردد.
   با سپاس

 2. صدرا گفت:

  با سلام
  برای کار با امضا دیجیتال باید چه کارهای انجام داد،راهنمایی کنید من چیزی پیدا نکردم اگر وب سایتی هم هست بنویسید تا همه ببینند ،
  سپاس

دیدگاه خود را به ما بگویید.