شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

خدمات حسابداری ، جدول اکسل محاسبه اقساط تسهیلات بصورت ساده و پلکانی روش جدید و قدیم

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

مرحله دوم رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده از دوم بهمن ماه آغاز می شود

جانشین ستاد انتخابات کشور
مرحله دوم رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده از دوم بهمن ماه آغاز می شود
@HesabdaryCom مرحله دوم رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده از دوم بهمن ماه آغاز می شود

ستاد انتخابات نهمین دوره مجلش شورای اسلامی

جانشین رییس ستاد انتخابات کشور گفت: مرحله دوم شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دوم بهمن ماه آغاز می شود.

 

به گزارش شبکه ایران به نقل از ایرنا، حسنعلی نوری  افزود: نتایج مرحله اول رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده ، اول بهمن ماه از سوی هیات های نظارت به حوزه های انتخابیه سراسر کشور اعلام می شود.

وی اظهارداشت: هیات های اجرایی در مرحله اول صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس نهم را بررسی کردند که پس از اعلام نتایج به صورت محرمانه، داوطلبان رد صلاحیت شده از 20 دی ماه به مدت چهار روز فرصت شکایت داشتند.

وی یادآور شد: نتایج رسیدگی به این شکایت ها تا اول بهمن ماه به آنها اعلام می شود.

جانشین رییس ستاد انتخابات کشور ادامه داد: پس از اعلام نتایج، داوطلبان رد صلاحیت شده از دوم تا 21 بهمن ماه می توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان و هیات های نظارت اعلام کنند.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوازدهم اسفندماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.

همزمان با انتخابات مجلس، سومین انتخابات میان دوره ای چهارمین مجلس خبرگان رهبری در استان های خراسان رضوی و کردستان برگزار می شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

صفحه 1 از 11