شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

  افتتاح حسابهای دائم: مانده حسابهای دائم باید به دوره مالی بعدی انتقال داده شوند.این انتقال از تراز آزمایشی اختتامی وبا توجه به ماهیت حسابها صورت میگیرد.ص۱از۲ 🆔 👉 @HesabdaryCom 🕹حسابداری دات کام

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغی توسط رئیس جمهور منتشر شد. حسن روحانی رئیس جمهور قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را که شامل ۶۰ بند اصلاحی است، برای اجرا به وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است. براساس این قانون، به منظور شفافیت فعالیت‌های اقتصادی، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف شدند اطلاعات […]

جدول حداقل حقوق و مزایای کارگران مشمول قانون کار 1383 تا 1394

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۴ سقف ممنوع‌الخروجی بدهکاران مالیاتی را تعیین کردند.

چه اقلامي از پرداختهاي كارگاه در محاسبه عيدي و پاداش كارگران منظور  مي گردد ؟ آنچه كه مبناي محاسبه و پرداخت عيدي و پاداش پايان سال كارگران مشمول قانون كار قرار مي گيرد مزد و فوق العاده هايي است كه كارگر به مناسبت اشتغال در شغل مربوط دريافت مي دارد به عبارت ديگر مزايايي كه […]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : کارفرمایان می توانند کارگران خود را با ۲۵ سال سابقه پرداخت حق بیمه بازنشسته کنند.

تسليم الکترونيکي ليست حقوق کارکنان   به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و کاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مکانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است. در اين سيستم اطلاعات پرداخت کنندگان و […]

برگزاری اولین همایش بین‌المللی دانشگاهی و دهمین کنفرانس‌سراسری حسابداری

رحمانی در گفت وگو با فارس خبر داد
برگزاری اولین همایش بین‌المللی دانشگاهی و دهمین کنفرانس‌سراسری حسابداری

خبرگزاری فارس: مدیرگروه حسابداری دانشگاه الزهرا جزئیات اولین همایش بین المللی حسابداران دانشگاهی و دهمین کنفرانس سراسری حسابداری ایران در 3 و 4 خرداد سال آینده را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: برگزاری اولین همایش بین‌المللی دانشگاهی و دهمین کنفرانس‌سراسری حسابداری

علی رحمانی درگفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی فارس،اظهار داشت:اولین همایش بین المللی حسابداران دانشگاهی و دهمین کنفرانس سراسری حسابداری ایران 3 و 4 خرداد سال آینده در دانشگاه الزهرا (س) برگزار خواهدشد.

وی ادامه داد: این همایش فرصتی برای هم اندیشی صاحبنظران و اندیشمندان و تبادل آرا و تجربیات فراهم خواهد کرد و مخاطب اصلی همایش اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دست اندرکاران حرفه ای و مسئولین ذیربط در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وی با بیان اینکه علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iac-alzahra.com مراجعه کنند،ادامه داد: از تمام دانشمندان، صاحبنظران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تقاضا می‌شود مقالات خود را در یکی از موضوعات حسابرسی، آموزش حسابداری، تجزیه و تحلیل مالی، حسابداری و راهبری، حسابداری و سیستم‌های اطلاعاتی، حسابداری مدیریت، حسابداری بخش عمومی، حسابداری محیطی و اجتماعی و مالیات تدوین و حداکثر تا 15 فروردین به آدرس iac.alzahra@yahoo.com ارسال کنند.

این استادیار دانشگاه الزهرا افزود: کیفیت آموزش حسابداری، چشم‌انداز دانشکده‌های حسابداری ایران در سال 1404، اهمیت تدوین برنامه‌های 5 ساله درگروه‌های حسابداری، اعتباردهی آموزش حسابداری در موسسات آموزش عالی بر مبنای استانداردهای AACSB یا EQUIS ،چالش‌های آتی در بازار کار حسابداری، تخصصی‌سازی آموزش حسابداری، توانمند‌سازی فارغ‌التحصیلان حسابداری برای بازار کار،چگونگی پاسخ گویی به افزایش تقاضای تحصیلات تکمیلی حسابداری،خصوصی‌سازی آموزش عالی و توسعه آموزش حسابداری، بازنگری متون، محتوا و برنامه‌های آموزش و درس دانشگاهی حسابداری، تدوین شاخص‌های کیفی ارزیابی آموزش حسابداری، زنان، آموزش حسابداری و بازارکار، کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و آزاد اندیشی در رشته حسابداری، رتبه‌بندی دوره‌های آموزش عالی حسابداری در دانشگاه‌ها، پژوهش حسابداری و تبادل تجارب کشور بخصوص با جهان اسلام  از موضوعات دیگری است که از اندیشمندان حسابداری تقاضا می‌شود در مورد آن مقاله ارائه کنند.

رحمانی درباره اولین هم اندیشی دانشجویان دکتری حسابداری و علوم مالی که صبح روز 3 خرداد برگزار خواهد شد توضیح داد: در این هم اندیشی اساتید صاحبنظر در زمینه های مختلف حسابداری و علوم مالی حضور و ارائه هایی خواهند داشت، دانشجویان دکتری  می توانند بر مبنای پیشرفت رساله دکتری، یافته های خود را ارائه کنند و از پیشنهادات و نقد اساتید برای بهبود کار و ادامه آن استفاده کنند. یا دانشجویانی که ایده ای برای انتخاب موضوع دارند آن را با اساتید و دیگر هم‌قطاران طرح کنند.

وی در خاتمه گفت: از اساتید راهنما تقاضا دارد دانشجویان را تشویق کنند بر مبنای پروپوزال مصوب و کارهای اولیه انجام شده مقاله ای تدوین و ارسال کنند و درجلسه هم اندیشی حضور موثر داشته باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.